Czy zupki chińskie są zdrowe?

0
315

Czy zupki chińskie są zdrowe? – Skład

Cóż, tak i nie. Z mojego doświadczenia wynika, że większość chińskich makaronów to po prostu biała mąka i woda. Więc nie ma wiele, jeśli w ogóle, wartości odżywczej. Ale to nie znaczy, że nie można uczynić ich „zdrowymi”. Pomyśl o makaronach jako o nośniku innych smaków. Zrób tak, jak robią to Chińczycy i dodaj dużo warzyw i niewielkie ilości białka lub tofu.

W rzeczywistości nie ma żywności, która z natury byłaby dla ciebie „zła”. Liczy się to, ile i jak często spożywasz tego rodzaju makaron. Ciesz się makaronem, po prostu nie rób tego więcej (osobiście nie mogłem żyć bez makaronu w moim życiu).

Kontrowersyjna dieta opierająca się na zupkach chińskich

Chińskie sztućce są znane ze swoich małych rozmiarów. Spożywanie posiłków w tych miskach lub talerzach może pomóc w utracie wagi, ponieważ otrzymujesz tylko kilka gałek ryżu i małe porcje potraw, które możesz wycisnąć do miski.

Możesz pomóc sobie w drugiej porcji, ale oczywiście za każdym razem świadomie napełniasz mniejsze porcje. Na dłuższą metę faktycznie zużyłbyś mniej niż gdybyś jadł poszczególne posiłki.

Najlepsze zupki chińskie do zjedzenia – czy tuczą?

Wiele osób często kojarzy Chińczyków z dobrym jedzeniem. Ta powszechna opinia jest dobrze uzasadniona w oparciu o zamiłowanie chińskiej ludności do wystawnego posiłku. W przeciwieństwie do kultur zachodnich, Chińczycy zajmują się tylko jednym aspektem swojego jedzenia; smak. Tak długo, jak jedzenie smakuje dobrze, zasługuje na swoje miejsce na stole jadalnym. Nie są zdalnie zainteresowani innymi czynnikami, takimi jak spożycie kalorii i zawartość tłuszczu. Co zaskakujące, chociaż Chińczycy uwielbiają swoje jedzenie, nie wydają się przybierać na wadze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here