Feromony kuszą, wzmagają dobry nastrój, sprawiając że czujesz się w swojej skórze znacznie lepiej, a także przyciągają uwagę otoczenia. Brakowało Ci kiedyś pewności siebie by być w centrum uwagi? Oto rozwiązanie!

Jak działają feromony?

Feromony to związki chemiczne, z grupy infochemicznej, które z biegiem lat ewoluowały. Nieświadomie są one odbierane przez przedstawicieli tego samego gatunku i służą do biologicznej komunikacji. Przenoszą informacje i oddziałują na struktury korowe i podkorowe mózgu. Cały proces odbywa się podświadomie.

Feromony wywołują tak zwane sygnały, modyfikacje neuronalne, behawioralne, fizjologiczne oraz hormonalne. Wszystkie mają wpływ na komunikację biologiczną. Oprócz tego, należy nadmienić, że feromony są pewnego rodzaju nośnikiem informacji, między innymi o stanie zdrowia, stanie seksualnym i płciowym, poziomie dojrzałości, pokrewieństwie, czy dominacji. Osoby stosujące feromony otrzymane laboratoryjnie czują się pewniej oraz łatwiej wywierają wpływ na innych.

Feromony Pheroamore dla kobiet i mężczyzn

Feromony Pheroamore to atraktanty, których zapach powstał w oparciu o analizy atrakcyjności składników. Są one również powiązane z pożądaniem oraz posiadają wpływ na dobre samopoczucie. Mają one za zadanie pobudzać zmysły, a także otwierać osoby stosujące je na innych. Co ważne, ułatwiają również zdobycie zainteresowania oraz nadają pewności siebie.

Pheroamore dostępne są w wersji damskiej i wersji męskiej, w opakowaniach 15ml z końcówką roll-on. Dzięki wysokiej koncentracji, są niezwykle wydajne i wystarczą dwie krople na szyję i nadgarstki, aby cieszyć się wyjątkowym i kuszącym działaniem. Feromony mają one stymulować dobre samopoczucie oraz pobudzać niektóre obszary w mózgu osób znajdujących się w otoczeniu. Odpowiadają za pozytywne emocje oraz uczucia oraz zwiększają atrakcyjność.

Pheroamore pozwalają na podniesienie samooceny osoby stosującej te feromony oraz dodają pewności siebie, dzięki czemu sprawiają, że człowiek staje się duszą towarzystwa. Co ciekawe, związki sprawiają, że rzeczone Pheroamore kuszą, intrygują i przyciągają uwagę innych osób.

Nie każdy ma świadomość, że feromony wpływają na odnoszenie sukcesów w życiu zawodowym. Pheroamore ułatwiając zdobycie zaufania innych. Można je stosować przy każdej okazji – przed wyjściem do pracy, na castingi, egzaminy, rozmowy kwalifikacyjne, randki oraz spotkania towarzyskie, a nawet w celu pobudzenia własnego związku.

Chcesz wiedzieć więcej na temat feromonów dostępnych na rynku? Sprawdź ranking feromonów.

Więcej: http://sklep-feromony.pl/